Zyskaj pewność siebie dzięki pięknemu uśmiechowi i zmieniaj świat!

Stomatologia estetyczna Kraków- wybielanie zębów

Piękny, biały uśmiech jest marzeniem niejednej osoby. Zdrowe, zadbane uzębienie to bezapelacyjnie najlepsza wizytówka człowieka, która ma wpływ na poczucie własnej wartości. Niestety wiele osób barwa zębów różni się od idealnie śnieżnej bieli. Jest jednak na to sprawdzone rozwiązanie – wybielanie zębów przy pomocy lampy  BEYOND™. Urządzenie z roku na rok zyskuje coraz większą sławę na całym świecie i ratuje uśmiechy wielu osób.

Podstawy na temat wybielania metodą BEYOND™

Zazwyczaj sprawcami przebarwień na naszym uzębieniu są barwniki obecne w pożywieniu. Do głównie szkodzących bieli zębów produktów należą kawa, herbata i czerwone wino. To właśnie one wnikają w tkankę zęba i zmieniają jego kolor. Za pomocą systemu BEYOND™ możemy szybko przywrócić świetność naszemu uśmiechowi. Efekty wybielania są widoczne już po pierwszej wizycie, a zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Ta technologia jest znana i skutecznie stosowana w ponad 100 krajach na całym świecie. W zależności od stosowanej diety i nawyków żywieniowych, białym uśmiechem po zabiegu możemy cieszyć się średnio przez 2 lata.

Cały zabieg wybielania polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu, który następnie aktywuje strumień światła emitowany przez lampę BEYOND™. Składniki zawarte w żelu, wśród których możemy znaleźć m.in. nadtlenek wodoru zwiększają pozytywny rezultat przy czym zmniejszają wrażliwość zębów.

Światło lampy zwiększa szybkość, z jaką żel wybielający przechodzi przez szkliwo do zębiny. Następnie aktywowany jest tam proces utleniania. Przebarwienia widoczne na zębie są rozbijane na mniejsze i utleniane. Poprzez ten zabieg niemalże natychmiast otrzymujemy pożądany rezultat, czyli białe, lśniące zęby. Lampa BEYOND™ pozwala na rozjaśnienie uzębienia o 5-14 odcieni w skali VITA, przy czym zazwyczaj jest to 8 odcieni jaśniej. Zabieg trwa średnio 45 min, jednak w zależności od przypadku, czas ten może ulec zmianie.

Stomatologia estetyczna ma również przygotowaną ofertę wybielania dla tych, którzy posiadają zęby martwe. Metoda polega na usunięciu starego wypełnienia i zanim wprowadzi się wypełnienie tymczasowe, uzupełnieniu przestrzeni preparatem wybielającym. Na zabieg decydują się głównie osoby z przebarwionymi koronami klinicznymi. Proces wybielania następuje w przeciągu 3-4 wizyt, podczas których wymieniane są preparaty wybielające. Na zakończenie leczenia zakłada się wypełnienie kosmetyczne.

Efekty po wybielaniu lampą BEYOND™

Już ponad 10 milionów pacjentów uzyskało bielszy uśmiech przy pomocy lampy BEYOND™. Wybielanie jest zabiegiem, który jest najbardziej pożądany wśród stomatologii estetycznej. Każdy chce mieć przecież cudowny, śnieżnobiały uśmiech, a wybielanie jest najprostszym na to sposobem. Jak głoszą aktualne badania śnieżnobiały, zdrowy uśmiech sprawia, że osoba, która go posiada wydaje się bardziej atrakcyjna, inteligentna i odnosząca sukcesy w życiu, w porównaniu do tych, którzy mają widoczne przebarwienia na zębach.

Zapraszamy na zabiegi z zakresu wybielania zębów do Vita Medical Kraków . Polecamy szczególnie ofertę wybielania przy pomocy lampy Beyond

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *